Hepcilerin Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepcilerin Sitesi

Kronik Hepciysen Doğru Yerdesin

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya...

3 posters
YazarMesaj
merve-eren-07
Admin
Admin
merve-eren-07

Kadın Mesaj Sayısı : 301

sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya... Empty
MesajKonu: sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya...   sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya... Icon_minitimeSalı 08 Nis. 2008, 3:49 pm

evet sevgili misafirlerimiz hertürlü yorumlarınızı bu konuya yazabilirsiniz...(unutmayın ahlak dışı ve orgo kelime kullanmak yasak!!..... )

EVET YORUMLARA BAŞLAYABİLİRİZ.........

BİŞRŞEY DİYECEM..BEN MESAJIMI NASIL GÖNDERDİM ANLATIYIM KONU ALTINDA CEVAP VER VAR ORAYA TIKLAYIN MESAJINIZI YAZIN YUKARDA KULLANICI ADI VE KONU BAŞLIĞI DİYOR
KULLANICI ADI YAZAN YERE:(bu yazı smililerin üstünde)
Kullan?c? Ad?:misafir

SONRA DOĞRULAMA KODU CIKCAK BOŞLUĞA TIKLAYIP YAZIN VE MESAJ GÖNDERİLMİŞTİR BU KADAR

En son merve-eren-07 tarafından Perş. 10 Nis. 2008, 1:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.gruphepsi-fan.go-forum.net
misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya...   sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya... Icon_minitimeSalı 08 Nis. 2008, 3:51 pm

merhaba ben merve-eren-07 deneme yapıyorum misafirlerimiz cevap yazabiliyormu diye....

evett yazılabiliyor...yorumları alalım....
misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya...   sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya... Icon_minitimeSalı 08 Nis. 2008, 3:55 pm

BİŞRŞEY DİYECEM..BEN MESAJIMI NASIL GÖNDERDİM ANLATIYIM KONU ALTINDA CEVAP VER VAR ORAYA TIKLAYIN MESAJINIZI YAZIN YUKARDA KULLANICI ADI VE KONU BAŞLIĞI DİYOR
KULLANICI ADI YAZAN YERE:(bu yazı smililerin üstünde)
Kullan?c? Ad?:misafir

SONRA DOĞRULAMA KODU CIKCAK BOŞLUĞA TIKLAYIP YAZIN VE MESAJ GÖNDERİLMİŞTİR BU KADAR (BU ARADA GENE BEN merve-eren-07 misafirlerin mesajını değiştirme sansı olmadıgı için tekrar mesaj gönderdim)
merve-eren-07
Admin
Admin
merve-eren-07

MesajKonu: Geri: sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya...   sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya... Icon_minitimePerş. 10 Nis. 2008, 1:09 pm

site üyeleri burası misafir bölümü ama onlara cevap vermek için sizde birşeyler yazabilirsiniz.... ;) Rolling Eyes Exclamation
eren-kolik-zlş
Admin
Admin
eren-kolik-zlş

Kadın Mesaj Sayısı : 148

MesajKonu: Geri: sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya...   sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya... Icon_minitimePerş. 10 Nis. 2008, 4:17 pm

Evet yazarsanız sevinirizz!!
merve-eren-07
Admin
Admin
merve-eren-07

MesajKonu: Geri: sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya...   sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya... Icon_minitimePaz 13 Nis. 2008, 8:49 am

kanki konuyu acmak ile nasıl yapmışım?
avrilım
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
avrilım

MesajKonu: Geri: sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya...   sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya... Icon_minitimeÇarş. 16 Nis. 2008, 3:02 pm

bu konu misafirler için iyi ama sitemizde çok az üye var misafilrerde girmiyo confused No
http://www.gruphepsifanclub.net/
merve-eren-07
Admin
Admin
merve-eren-07

MesajKonu: Geri: sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya...   sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya... Icon_minitimePerş. 17 Nis. 2008, 12:34 pm

evet kanki hakılsın ama yinede ben 1-2 kere karşılastım 1 misafir falan diyoduu....(eğer fazla üyemizin olmasını istiyrsan siteyi dağııtt arkadaslarına faln kankii bu herkes içi geçerlii.... halay wink =
misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya...   sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya... Icon_minitimeÇarş. 23 Nis. 2008, 1:14 pm

ya arkadaslar ben merve-eren-07 bu site calıntı banlıyorlarr bazı kişileri beni bnalamışlar eren-kolik-zlş yani bu sitenin kurucusu yeni site actıı site ismi aklıma gelince sölicem herkes oraya üye olsuunn site calındııı.....)

sevgili misafirlerimiz yorumlarınız buraya...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-